erb

Mesto
Topoľčany

   mr ico Mobilný Rozhlas
Zobraziť v prehliadači
 
title image

Topoľčany sa digitalizujú

Pracujeme na tom, aby bola samospráva prístupnejšia a zrozumiteľnejšia pre občanov. Preto sme začali využívať službu Digitálne mesto, v ktorej si môže každý prehliadnuť všetky dôležité dokumenty týkajúce sa posledného zasadnutia Mestského zastupiteľstva, Mestskej rady, ako aj Komisií MsZ.
V digitalizácii plánujeme pokračovať aj naďalej.

Prejsť na digitálne mesto

Bezplatná právna pomoc pre občanov

Konzultácie Centra právnej pomoci Nitra sa na Mestskom úrade v Topoľčanoch (zasadačka č. 252, 1. poschodie) uskutočnia v termínoch 21. 07. a 18. 08. 2020. Na konzultáciu je potrebné sa vopred objednať na tel. č. 037/2420055.
Bezplatná právna poradňa organizovaná mestom Topoľčany bude sa bude konať aj túto stredu, 1.7.2020. Svoj záujem prosím nahláste vopred na čísle: 038 5340 254.

Hľadáme dobrovoľníkov

Ste eko a chcete pomôcť v osvete v triedení odpadu v našom meste?

Chcete stráviť zmysluplné dopoludnie a obohatiť svoj životopis o dobrovoľnícku prácu?

Mesto Topoľčany hľadá 24 dobrovoľníkov pri realizácii fyzickej analýzy odpadov, ktorá sa bude realizovať na dotrieďovacom dvore v pondelok 13.7.2020 od 8:30 do 13:00. Ide o vytriedenie všetkých zložiek odpadu z vybranej vzorky.
Ochranné prostriedky budú zabezpečené.
Otázky a prípadný záujem hláste tu: ladislav.novotny@topolcany.sk, 0908 728 043. Ďakujeme.

Aktuálne pracovné ponuky

Mesto Topoľčany a organizácie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti vyhlásili tieto výberové konania: 

Pozícia riaditeľa/riaditeľky Materskej školy J. Kráľa, Topoľčany. Žiadosť a potrebné podklady je potrebné zaslať do 17.7.2020.

Viac informácií

Základná škola s materskou školou Gogoľova ponúka pracovné miesto na pozíciu špeciálneho pedagóga. Termín nástupu je od 1.9.2020. Viac informácií na riaditeľstve školy.

Viac informácií

Mestské kultúrne stredisko Topoľčany vyhlasuje výberové konanie na pozíciu referenta kultúrno-výchovných aktivít. Termín na podanie prihlášok je do 15.7.2020 

Viac informácií

Obchodná verejná súťaž

Mesto Topoľčany vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na prenájom nebytového priestoru č. 1, nachádzajúceho sa v objekte Spoločenské centrum Východ, ul. P. O. Hviezdoslava č. 3797 v Topoľčanoch.

 

Natrite nám TO

Máte nápad, ako skrášliť svoje okolie? Požiadajte mesto o materiál na opravu a my vám ho zdarma poskytneme. Požiadať môžete e-mailom: peter.brlos@topolcany.sk. Zároveň srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa do projektu už zapojili.

 

Nenechajte si TO ujsť

Pozrieť facebook Galérie

Nástupište 1-12: Tomáš Danielis live stream

Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru pozýva na LIVE STREAM z Bruselu: Tomáš Danielis "If you could see it the way I do"

LIVE stream: 15:00

tanec: Tomas Danielis

hudba: Lubomir Panak Drakh 

Prejsť na web

Udialo sa TO

Univerzita tretieho veku ukončila ročník

Topoľčianski študenti Univerzity tretieho veku ukončili 26.6.2020 prvý ročník. Za svoju usilovnosť a zodpovednosť si odniesli vo svojich vysokoškolských indexoch Áčka a tešia sa už na ďalší akademický rok. Všetkým blazoželáme a prajeme krásne leto. Veríme, že v budúcom akademickom roku znova naplníme ročník a UTV bude mať v našom meste pevné miesto.

Na námestí sa koncertovalo

Pozrite si niekoľko fotografií z minulotýždňových kultúrnych podujatí:

- Koncert študentov SKDK

- Koncert pred Galériou

Voľný čas

Súťažná omaľovánka

Vymaľujte si relaxačnú omaľovánku Bilikovej vily, topoľočianskej národnej kultúrnej pamiatky. Táto secesná vila je dielom Jozefa Bilika z rokov 1906 - 1919.
Obrázok si môžete stiahnuť a vytlačiť, vyfarbiť podľa vlastnej fantázie a odovzdať v kancelárii prvého kontaktu na mestskom úrade, alebo poslať e-mailom na adresu lenka.savarova@topolcany.sk do 31.8.2020. Tri najlepšie kresby odmeníme.  

Prajeme vám príjemný relax. 

Stiahnuť omaľovánku
Viac o súťaži
title image